Jeśli szukacie fajnych zabaw na wieczór panieński w domu, to koniecznie przeczytajcie ten wpis! Nie musicie oczywiście stosować wszystkich poniższych gier, nie każda może w końcu przypaść do gustu. Jednak warto wybrać kilka i w ten sposób urozmaicić czas spędzony na domówce. Lista to zbiór gier, które przygotowałam na ostanie dwa wieczory panieńskie – jeden mojej przyjaciółki i niedawno mojej kuzynki. Towarzystwo świetnie się bawiło, więc polecam 🙂

1. Gra nowożeńcy – nie wiem jak inaczej nazwać tę grę. Znalazłam ją na jednym z zagranicznych for internetowych i nazywała się „Newlywed to be Game”. Gra wymaga wcześniejszego przygotowania. Musicie wypytać pana młodego o pewne kwestie związane z młodą, a następnie już podczas wieczoru panieńskiego, młoda musi spróbować odgadnąć, co jej przyszły mąż odpowiedział!

2. Zgadywanka – prosta i zabawna gra J Chowacie pewne przedmioty do torby (wskazane, aby część z nich była sprośna :P), a następnie panna młoda, oczywiście nie zaglądając do torby tylko posługując się ręką, musi odgadnąć co jest w środku!

3. Ciekawostki o narzeczonym – gra podobna do tej pierwszej. Musicie wydobyć od pana młodego różne ciekawostki o nim, a następnie zadajecie pannie młodej pytania z tym związane. Ciekawe czy będzie wiedzieć wszystko o swoim przyszłym mężu!

4. Scavenger Hunt – kolejna ciekawa gra jaką znalazłam w Internecie. Nazwę każdy może sobie wymyślić sam 😛 Zróbcie listę rzeczy, które musicie zebrać. Podzielcie się na dwa zespoły i dajcie każdemu zespołowi listę. Przejdźcie się po mieście i postarajcie się zebrać jak najwięcej rzeczy z listy! Wygrywa zespół, który zbierze ich najwięcej 🙂

7. Suknia ślubna z papieru toaletowego – podzielcie się na grupy i rozdajcie papier toaletowy każdej grupie. Jedna osoba z grupy będzie odgrywać rolę modelki. Ideą zabawy jest przygotowanie jak najlepszego stroju ślubnego dla panny młodej!