podkreślenie ustKontynuując temat wieczorów panieńskich, nie wspomniałam Wam ostatnio, że zawodowo zajmuję się wizażem, także w sezonie wiosenno letnim, który jest mocno obsadzony przez makijaże ślubne, zdarza mi się też czasem malować dziewczyny na wieczór panieński. Z pewnością jest to fajna atrakcja, ponieważ tego dnia każda kobieta chciałaby wyglądać pięknie, a oddając się w ręce profesjonalistki, zyskuje się nie tylko wystrzałowy makijaż, ale także cenne porady dotyczące malowania na przyszłość. Oczywiście nie tylko Panna Młoda może na tym skorzystać. Często bywa tak, że pozostałe uczestniczki imprezy również decydują się na usługi wizażystki. W końcu to jest taki wieczór kiedy można sobie po prostu pozwolić na więcej.

Najlepszym rozwiązaniem jest gdy cały panieński ma spójny charakter i tyczy się to również makijażu. Polecam wybrać jakąś konkretną stylistykę i zgodnie z jej założeniami przygotować swoją wieczorową kreację oraz image. Doświadczenie pozwala mi stwierdzić, że dziewczyny często decydują się na styl retro, pin-up jak i lata 20 – 30. Takie stylizacje na wieczór panieński pozwalają zaszaleć ze swoim wyglądem i poczuć się zupełnie inaczej niż na co dzień.

Wieczór panieński – organizacja niespodzianki

Wizyta wizażystki na wieczorze panieńskim może być w formie niespodzianki i myślę, że właściwie to najlepsze rozwiązanie. Tylko warto zaplanować to w ten sposób, aby panna młoda nie zdążyła jeszcze sama wyszykować się na swoją pożegnalną imprezę. Oczywiście na tego typu zlecenia zazwyczaj dojeżdżam we wskazane miejsce. Pozytywne zaszokowanie z domieszką szczerego uśmiechu to jest coś co uwielbiam widzieć na twarzy przyszłej mężatki. Praca przy wieczorach panieńskich należy do tych przyjemniejszych. Atmosfera jest bardzo luźna i przyjacielska. A jak może być inaczej skoro towarzystwo jest w „imprezowych” nastrojach?

Bardzo często jest tak, że oprócz samego wizażu dziewczyny decydują się podarować w prezencie również wykonanie fryzury czy też przyszykowanie stylizacji ubioru. Szczególnie ten ostatni wariant jest ciekawy, o czym wcześniej już pisałam. Wygląd dziewczyn na wieczorze panieńskim powinien mieć spójny charakter, a obowiązkowo panna młoda powinna się wyróżniać na tle koleżanek. Dlatego też wszelkie dodatki do ubioru są tutaj jak najbardziej wskazane.